Spedex

I na sexu v partnerství záleží


Láska je v první řadě záležitost srdce, jak se říká, a záležitost mozku nebo splašených hormonů, jak je to ve skutečnosti. A když se někdo z chlapů chlubí jenom tím, jak je dobrý v posteli, nemá zpravidla moc šancí, že s tím u normální ženy uspěje. O tu postel a to, co se v ní děje, většinou nejde v první řadě, a to ať už to v ní takovému chlapovi doopravdy https://www.prokondici.cz/jak-nam-telo-sdeluje-co-doopravdy-chceme/ jde nebo se tím jenom vytahuje a pak skutek utek. Chlapi by tak neměli věřit, že se nám zalíbí, když přijdou hned na první rande s prezervativy nebo dokonce Viagrou. S těmi to hodně rychle skončí.

polonahá žena

Na rande se chodí s kytkami a dárky. A až když se získá náklonnost, dojde třeba i na ten sex. A když muž není v sexu dobrý, neměl by riskovat, že svůj pracně vybudovaný vztah se ženou pokazí, a neměla by mu možná chybět ani ta viagra. Ale na tu opravdu dojde až později. A když už jsou dva zamilovaní, chtějí to spolu dělat i v posteli, ale nejde jim to tam nebo hrozí, že by jim to tam nešlo? Když muži nepředepíše jeho doktor Viagru nebo se o ní takový muž stydí svého doktora požádat, dá se sehnat i něco jiného, co obsahuje stejnou účinnou látku, ale je to k dostání třeba i přes internet.

nahá žena

Takových variant podobných Viagře existuje docela dost a není zřejmě nikdo, kdo by mezi nimi nenašel to, co mu bude nejlíp vyhovovat. A když pak muž něco takového bere, je dost pravděpodobné, že bude jeho partnerka spokojená. Když už dojde na sex, jde přece o kvalitu, a ta se někdy prostě bez nějakých těch podpůrných přípravků neobejde. A bylo by pro muže přece jenom smutné, kdyby se snažili, usilovali o přízeň některé z nás, a když by se pak dočkali svého a byla ruka v rukávě, nebylo by z toho nic. A smutné by to logicky nebylo jenom pro ně, ale i pro nás. Protože my holky to chceme samozřejmě taky. A i když je někdy všechno jinak, je přece jenom opravdový muž lepší než nějaký vibrátor s neomezenou výdrží.