Spedex

Na erekci pomůže i něco jiného, než volný prodej Viagry

Někteří muži tvrdí, že je lepší se v mládí umilovat k smrti, než ve stáří bilancovat svou pracovní kariéru a vyzdvihovat z této sféry dosažené úspěchy. Do jaké kategorie se zařadíte vy, ponecháme na vás, ovšem pokud volíte tu první možnost, bude k tomu zapotřebí prvotřídní erekce. A to není jen tak. Zvláště v současné době.

nohy v autě

Dnešní doba je přetechnizovaná, ale to by ani tak nevadilo, jako to, že se technika zneužívá určitými lidmi k negativním účelům. V důsledku toho se pak zbytek populace ocitá ve stresových situacích, z nichž mnohé přerůstají v chronickou podobu. Dříve tomu tak nebylo a chronický stres se v populaci vyskytoval spíše výjimečně, ale my bychom měli v první řadě vysvětlit, proč je chronicita u stresu tak nebezpečná.

Představte si například situaci, že vás váš šéf neustále v práci ponižuje, ačkoli odvádíte dobré výsledky, protože je zakomplexovaný a závistivý. Nemůžete mu naplno vpálit to co si o něm myslíte, protože byste si tím způsobili vážné problémy, a tak dokud nenajdete vhodné zaměstnání, musíte tyto útrapy snášet den co den. To se ale podepíše na vašem zdraví.

V krvi se vám bude hromadit adrenalin a kortizol, tedy stresové hormony, zatímco potřebný testosteron bude blokován. Pokud to trvá delší dobu, odrazí se to na poklesu nebo dokonce ztrátě erekce.

ženské nohy

Bohužel toto není jediný případ stresových situací, těch je mezi lidmi velice mnoho, a odstranit je ze dne na den je praktiky nemožné. Ale nežli začnete vyhledávat na Internetu fráze typu Viagra volný prodej, obraťte svou pozornost raději k přírodě – k bylinkám, s nimiž dopady stresu mnohem lépe zvládnete. Jsou to například Kotvičník zemní, Maca peruánská nebo Ashwagandha, které obnovují tvorbu testosteronu a zabrzdí projevy stresu blokováním stresových hormonů a vytvářením přirozené rovnováhy ve vašem těle.