Spedex

TAURIS vyřeší problémy s pachy a vlhkostí


Firma TAUIRS vzduchotechnika je na trhu od roku 1990 a tím pádem má bohaté zkušenosti a plno spokojených klientů. Nabízí odvětrávání panelových domů, kde kolikrát na společných chodbách nejsou okna. Může se šířit zápach a hromadit přílišná vlhkost. Ani jedno z toho rozhodně není nic příjemného a zdraví prospěšného. Firma TAURIS nabízí tak skvělé řešení. Firma TAURIS skrz ventilační šachty v panelových domech pomocí turbín odvětrává vzduch, poskytuje servis jak záruční, tak i pozáruční. Firma je rychlá a vstřícná. Pokud odsávání panelových bytů nefunguje? Obraťte ne na firmu TAURIS. Zdá se vám odsávání příliš hlasité a ruší vás? Obraťte se na firmu TAURIS. Jsou příliš vysoké náklady dočasného ventilátoru?

bydlení

Obraťte se na firmu TAURIS. Firma nabízí turbíny Lomanco, Hybridní ventilátor HV 16/400 a turbíny pro ventilaci VIV. Firma vám nabízí plný servis a turbíny a veškerý systém vám kvalitně a dobře namontuje. A dostanete navíc záruku 20 let. A 20 let je dlouhá doba, kdy máte jistotu, že vše bude naprosto v pořádku. Firma TAURIS navíc nabízí dezinfekci a kompletní vyčištění potrubí od prachových částí a mastných nečistot. Předchází se tak k nebezpečí vzniku požárů a prevence je vždy důležitá. Nadále firma monitoruje veškerou vzduchotechniku.

bytový dům

Tyto služby nabízí nejen pro panelové a bytové domy, ale také i pro komerční prostory, jídelny, restaurace, průmyslové prostory a podobně. Pokud firma již zmiňované práce provádí v panelových a bytových domech, není nutné to, aby byli majitelé či nájemníci bytů přítomni. Firma rovněž nabízí odvětrávání ostatních prostor. Odvětrávání bytových domů, panelových domů a ostatních prostor zbavuje nechtěného zápachu, vlhkosti, navíc odvětrávání předchází plísním. Původní vzduch je vysátý a přisává se čistý a suchý vzduch zvenku. Vzduch tak neustále cirkuluje a výsledkem jsou suché a svěží prostory budovy.