Spedex

Vybíráme sexy oblečení pro svou přítelkyni

Udržujete s přítelkyní krásný vztah, který je kořeněný milostnými hrátkami? Baví vás to v posteli a chtěli byste si vaše společné soužití vylepšit něčím neobvyklým? Pak byste mohli zalovit v nabídce obchodu About You a nakoupit tu to, po čem toužíte.

Svůdné pyžamo – docela obyčejné dámské pyžamo ve stylu dlouhých či krátkých kalhot a trička dovede podnítit mužskou fantazii dokonce víc, než svírající, těsně upnuté korzety, typické pro dívky ve vykřičených domech. Vy totiž víte, co je pod ním, a hlavně ponecháte partnerce volný pohyb v bavlněném materiálu, který je velmi příjemný na dotek. A čím více bude žena uvolněná, tím více bude spokojená a naladěná na sex.

Podprsenka a kalhotky – erotické touhy umocňuje i prádlo zelené, růžové, modré, červené a také pro někoho překvapivě žluté barvy. Na About You je velký výběr tohoto typu oděvu a můžete jej vybírat společně a těšit se na okamžik, až namísto modelky výrobek oblékne vaše přítelkyně.

spodní prádlo

Podvazky a punčochy – některé muže dovedou rozpálit do nepříčetnosti podvazky a punčochy a moc se těší, až je budou z partnerky svlékat. Podvazky patří k nejžhavějším kusům dámského oblečení pro milostné předehry a jejich výhodou je, že si je můžete vzít i s sebou na dovolenou a s přítelem si užívat vášnivé večery v hotelovém apartmá.

dívka v pyžamu

Dámské sandály na podpatku – mnoho mužů obdivuje krásné ženské nohy a chodidla, zvláště jsou-li zdůrazněná obuví na vyšším podpatku. Podpatky zvýrazní podélnou klenbu na chodidle a spolu s nártem a kotníkem zdviženým do výšky umocní erotickou fantazii ještě před tím, než dojde k milování. Pro některé milence je velice příjemné a svůdné sandálky partnerce zouvat přímo v posteli, a spolu s nimi pak i punčochy a podvazky.

Až budete nakupovat na Internetu a využijete About You kód slevy, nezapomínejte, že je v tomto obchodě také doprava zdarma.