Spedex

Horko se blíží

Ti, co mají tu smůlu, že nemají chatu někde hodně na severu, nebo příbuzné Eskymáky, u kterých by měsíc či tři pobyli, musí horka holt přežívat v našich končinách. Ale i zde se dají dopady sálavého slunce zmírnit. Způsobů je více. Zmrzlinka, nebo třeba vykoupání v bazénu s chladivou a kvalitní vodou. Ti, kdo již bazén mají to mohou potvrdit, a ti, kteří jej ještě nemají, by si jej měli rychle obstarat. Rychle proto, že právě nyní je vhodná doba k jejich koupi. A také ke koupi a kontrole stávajícího bazénového příslušenství. A toho není zrovna málo.

bazény jsou všude

Jistě, některé není zase tak moc důležité, ale pokud nám to usnadní činnost kolem kvalitní vody, tak proč si to nepořídit. Každý ví, že kvalitní vodu musíme udržet za každou cenu, a to i za cenu použití chemie. Jedině ta dokáže spolehlivě vyhubit takové částice či věci, které nejsou pouhým okem viditelné. Proto se kupuje například chlor, který se pak postupně do vody přidává. Ten svým účinkem úspěšně zničí bakterie, choroboplodné zárodky a nedá šanci ani řasám, ani sinicím. Dávkování chloru je ošemetná záležitost. A zbytečně zdržuje. Okrádá nás o čas, který můžeme strávit ve vodě. Proto je dobré kupovat raději chlorové tablety. Ty jsou na tom s účinkem stejně a není třeba tolik práce kolem.

dítě ve vodě

A když už je kupujete, co takhle si pořídit něco k nim? Že nevíte co. Já vám to povím. Abyste se už vůbec nemuseli starat, kam s tabletami, protože ty by se neměly dávat jen tak všude, je výborná věc pořídit si na ně plovák. Je to jen malá investice, která ovšem zvýší vaše pohodlí a prodlouží dobu, kdy se vůbec o chlorování starat. Plovák na chlorové tablety dostanete všude, kde se prodává bazénové příslušenství, ovšem ty nejlepší s nejlepší cenou naleznete jedině v e-shopu, na který vidíte odkaz o něco výše zde v článku. A vám stačí jen na něj kliknout. Nemusíte tedy vůbec nikam jinam.