Spedex

Jak si vychutnat filmy i bez wifi připojení?

Chcete se dívat na film, který je dostupný na internetu, ale nevíte, jak to udělat, pokud nemáte připojení k wifi? Taková situace nastává velmi často. Stačí si vzít jenom takové cestování. I když většina dopravců poskytuje svým klientům wifi připojení, takové připojení je většinou velmi nestabilní, slabé a nedostatečné na přehrávání filmu. Někteří dopravci navíc blokují stránky, které filmy a videa přehrávají, aby zabránily tomu, že bude wifi síť příliš vytížena.

mobil film

Přitom pokud vás čeká několikahodinová cesta, není nic lepšího než si ji zkrátit u dobrého filmu, seriálu nebo třeba nějakého delšího videa. Ani to ale nemusí být problém. Je totiž několik způsobů, jak se dívat na filmy i bez wifi připojení.

poohlédněte se u různých mobilních operátorů, zda nenabízí výhodný balíček s neomezeným množstvím dat. pokud máte neomezená data, nemusí vás wifi připojení vůbec trápit. Zkrátka zůstanete připojeni na svých mobilních datech, a můžete si vychutnat film. Problém je ovšem to, že pokud například cestujete vlakem, v některých neobydlených oblastech bývá signál tak slabý, že vám nebudou fungovat ani data.

vlak

Pokud si předplácíte některé streamovací služby, jako například Netflix, určitě víte, že nabízí možnost sáhnout si videa do vašeho mobilu. To znamená, že stažená videa si můžete dle libosti přehrávat v aplikaci i bez wifi připojení. Potřebujete jen dostatek místa ve vašem mobilním nebo jiném zařízení. Co když si ale žádnou službu nepředplácíte? znamená to, že se zkrátka nemůžete dívat na filmy bez wifi?

I pro takové případy existuje řešení. Najděte si film, například na YouTube, nebo jiných stránkách, který chcete stáhnout, a použijte k tomu video downloader Stahujvidea.cz. Díky této stránce si můžete pohodlně videa, filmy i seriály stáhnout do vašeho zařízení, a vychutnat si je kdykoliv budete potřebovat.