Spedex

Kočárek i na sport

Vždycky jsem byla hodně sportovně založená, takže jsem navštěvovala opravdu hodně sportovních kroužku. Ale ne, že by mě k tomu rodiče nutili, tohle vůbec ne, protože mě sport sám od sebe bavil. Bavilo mě to a já jsem byla vděčná svým rodičům, že mi to dovolili, protože jsem chodila do kroužku plavání a také atletiky, takže všechno bylo opravdu perfektní a rodiče to stálo taky jistě dost peněz. Do tohoto kroužku také se mnou chodila moje sestra, se kterou jsme si velice dobře rozuměly. Potom se k nám přidal také můj přítel. A potom, když jsem otěhotněla, tak jsem si řekla, že i když budu těhotná, že na sport nikdy nezanevřu.

Ráda sportuji také s kočárkem.

Víte, sport mě prostě baví a patří ke mně. A také jak se říká, těhotenství není žádná nemoc, takže i v těhotenství se dá sportovat, ale samozřejmě všeho s mírou. Takže jsem si řekla, že plavat budu určitě. A jak jsem řekla, tak jsem také udělala. Opravdu jsem se cítila celé těhotenství perfektně, a to díky plavání. Potom, kdy se mi narodilo dítě, pořídila jsem si opravdu krásný a kvalitní sportovní kočárek Expander, který mi doporučila moje tchyně. Byla jsem opravdu nadšená, že mi doporučila tak kvalitní kočárek, který sehnala na webové stránce zelenazirafa.cz/, která je opravdu přehledná a jistě si tam také vyberete svůj kočárek pro vaše dítě.

Ráda chodím je krásné procházky.

Myslím si, že v dnešní době by rodiče měli dbát hlavně na to, aby kočárek byl bezpečný a aby odpovídal všem standardům kvality. S kočárkem taky moc ráda jezdím na dlouhé procházky. A dokonce také chodím takovou stezkou, která je krásně vydlážděná a dokáži tam s kočárkem také běhat. A tohle vždycky byl můj sen. Chtěla jsem, bych mohla s kočárkem běhat, aby byl tedy hlavně sportovní. A sportovní kočárek Expander https://zelenazirafa.cz/cs/116-sportovni_kocarky_expander to splňoval. Tohle se mi splnilo, protože kočárek je opravdu perfektní a myslím si, že s ním jde dělat více věcí. Nemusíte se bát, že by se vám rozpadl, tohle vůbec ne, protože má opravdu pevnou konstrukci a má moderní design.