Spedex

Moje zuby

Je mnoho lidí, kteří touží po tom, by měli opravdu dokonalé zuby. Abych pravdu řekla, tak mě vždycky vadila moje zubní mezera, kterou jsem měla velikou, a to mezi předními vrchními zuby. A nedokážete si představit, jak jsem na základní škole tím trpěla, protože se mi opravdu každý smál. A mě to moc vadilo a bolelo mě to u srdce. Také jsem celou devátou třídu nemohla najít vůbec žádného partnera, protože se mi všichni smáli. A vy si možná říkáte, že je asi zbytečné hledat partnera v osmé nebo v deváté třídě. Jenomže my jsme měli partnery jenom takové, že jsme s nimi šli třeba někam na procházku anebo také do kina.

Mám kvalitní kartáčky.

A to bylo velice nepříjemné a moc mě mrzelo, že já jsem stále někoho nemohla najít a byla jsem vlastně jako na ocet. Proto jsem si řekla, že až budu dospělá a budu mít více peněz, že se nechám objednat někam do speciální zubní kliniky, kde si nechám dát zubní implantáty. A moje kamarádka, když jsem potom byla na vysoké škole, tak mi doporučila zubní implantáty, které jsou v Praze. Opravdu chvíli jsem váhala, protože už mi najednou začala mezera mezi vrchními zuby hodně vadit. Jenomže později, když jsem se na sebe podívala do zrcadla a vzpomněla jsem si na tu šikanu kvůli mým zubům, tak jsem se rozhodla, že zubní implantáty z Prahy budu samozřejmě chtít.

O zuby pečuji.

Navíc cena zubních implantátů z Prahy není nic se tak vysoká. Samozřejmě, že zubní implantáty jsou vždycky velice drahé, ale někdy je cena příjemná, když počítáte s vyšší cenou za zubní implantáty v Praze. Takže jsem si šetřila půl roku, než jsem se odhodlala jít do ordinace, abych si nechala dát zubní implantáty. A všechno to netrvalo vůbec ani moc dlouho, jsem spokojená, že jsem se takhle rozhodla, protože už jsem sama se sebou spokojená. Akorát lituji toho, že jsem do toho nešla dříve, protože dříve bych byla spokojenější. Zubní implantáty z Prahy jsou velmi vyhledávané.