Spedex

Součást svatebního focení


Co se týče příprav na svatbu, většina nevěst si je zajišťuje sama. Záleží na tom jakou svatbu chcete, ale většinou jde o moderní svatbu třeba někde ve svatební stodole. Ty se těší opravdu velké oblibě, protože mají krásnou atmosféru, a svatby zde jsou plné romantiky. Svatební přípravy nejsou jen o shánění všeho možného co na svatbu chcete, ale zahrnují i poslední den kdy si mnohé nevěsty samy připravují i místo, kde svatba proběhne. Instalace dekorací, rozmístění nábytku, převoz sladkostí, to všechno jsou věci, které si řada nevěst chce udělat sama.

focení svatby

U některých párů svatební přípravy znamenají i to, že si je nechají nafotit na památku. Jde o předsvatební focení v Brně https://www.yorge.cz/predsvatebni-foceni-brno/ a kdekoliv jinde. Svatební fotograf v takovém případě může nafotit cokoliv si přejete, od příprav na místě až po přípravy obou snoubenců. Někdo si chce nechat nafotit jen obřad, někdo celý svatební den od příprav až po noční zábavu – je to jen na vás čemu dáte přednost. Když se podíváte na fotografie, které si dávají páry na sociální sítě, většinou uvidíte právě i přípravy. A to není všechno, velká část snoubenců se nechává vyfotit ještě před svatbou, je to takové poslední focení předtím než si páry řeknou ANO.

fotografka s fotoaparátem

Najít dobrého fotografa není těžké
Dobrý svatební fotograf nemusí být z místa vašeho bydliště, ale klidně může jít o někoho, kdo bydlí na opačné straně republiky. Najít toho pravého fotografa chce většinou trochu času, protože mají plno práce, a to hlavně o svatebních měsících, což jsou měsíce letní. Během léta je nejvíc svateb a tak je časté že si na fotografa musíte chvilku počkat. Nejde jen o to aby uměl hezké fotky, ale i o jeho přístup. I fotograf může být součástí celé svatby, a tak je dobrý počítat s jedním místem u stolu navíc. To zejména v případě že vám bude fotit celou svatbu od rána až do noci.