Spedex

Naše zábradlí

Myslím si, že každý člověk by měl někdy uvažovat nad tím, jestli je jeho dům anebo byt opravdu bezpečný. Já jsem tohle začala řešit, když jsem porodila své první dítě. Když jsem se potom podívala s dítětem na rukou všude po mém domě, tak jsem zjistila, že je můj dům má opravdu mnoho nedostatků, co se týče ochrany. A také hlavně bezpečnosti. Samozřejmě, že jsem nechtěla, aby moje dítě potom někde spadlo. Také chápu, že moje dítě bylo ještě malé, takže by ani nikam spadnout nemohlo, protože se dítě ještě ani neplazilo a byl to novorozenec.

Nerez mám moc ráda.

Ale i tak jsem se začala čím dál tím více všímat toho, co by nám doma chybělo, aby se také dítěti potom nic nestalo. A jako prvně jsem si všimla, že my vlastně vůbec nemáme žádné zábradlí u našich balkonových dveří a také u schodiště v interiéru a v exteriéru. Takže jsem ihned příteli řekla, že by bylo opravdu důležité, abychom během roku dodělali všechna zábradlí do interiéru i zábradlí do exteriéru. A jak jsem řekla, tak jsem přítele stále opravdu prosila, aby tohle splnil, protože šlo o život a také hlavně o zdraví nás všech. Já jsem už kdysi chtěla mít opravdu kvalitní zábradlí na schodišti, ale jenomže přítel se stále k tomu neměl.

Zábradlí je praktické.

Přítele mi stále říkal, že to je zbytečné, že dáme jen tak pryč peníze. Ale opravdu jsem chtěla kvalitní zábradlí. A když se mě přítel ptal, jaké bych chtěla zábradlí, tak jsem řekla, že můj sen byl vždycky mít nerezové zábradlí. A nerezové zábradlí hlavně do exteriéru. Protože si myslím, že nerezové zábradlí se velice lehce udržuje a nezničí se, jako například dřevěné zábradlí. Pokud i vy byste měli zájem o nějaké zábradlí jako například nerezové zábradlí, tak se podívejte na webové stránky kmkdesign.cz, kde se dozvíte opravdu pro informací o tom, jak na péči o nerezové zábradlí anebo jaké má výhody. Nerezové zábradlí https://www.kmkdesign.cz/zabradli-nerezova bude ideální do všech designů.