Spedex

Oslavte své výročí stylově

Oslavy, mejdany a večírky. Máte rádi? Jste jejich příznivcem? Pokud ano, určitě si také potrpíte na slavení s partnerem. Takové výročí, to je velká událost. Užít si ten pocit, že Vám to klape a že společně zvládáte hezké, ale i ty špatné životní situace. Že sdílíte všechno společně. Chcete svojí drahou polovičku překvapit něčím originálním? Možností je neskutečně moc a každého nadchne něco jiného. Ať už vymyslíte cokoliv, od romantické večeře, přes krásný wellness pobyt, až po adrenalinový zážitek, věřte, že náš tip se bude hodit ke všem variantám. Co říkáte na skleněný dárek s originálním osobním tištěním?

Sklenice s nápoji

Je to zajímavý a skvělý dárek s památkou na výročí. Kde se dá tento typ dárku objednat? Jednoduše na internetu. SKLENĚNÝ SHOP CZ, jak už nám prozrazuje název e-shopu, má široký výběr skleněných výrobků. Konkrétně, když zabrousíte na ostatní sklo k výročí, otevře se Vám jejich výběr. Naleznete tam půllitry na pivo, vázy, skleničky na víno i pivo, a to ve více tvarovaných variantách. Na Vámi vybraný typ sklenice nebo vázy poté technikou pískování vytvoří přesně to, co si přejete. Datumy, jména nebo jiné. Jejich sklo má výbornou kvalitu. Vyrábí se v českých sklárnách.

Muž a žena

Sklo je čisté, křišťálové. Je odolné proti poškození, což je u jemného skla dobrá vlastnost. Spousta sklenic se rozbije při sebemenším ťuknutí a podobně. A to je pak nemilé. A co okraj sklenice? Nebojte, je zabroušený tak, abyste si nápoj mohli řádně vychutnat. Nepocítíte žádnou ostrost. Dodací lhůty objednávek jsou vcelku rychlé. Nemusíte čekat měsíc na vyřízení Vaší zakázky. To jistě uvítají ti, kteří řeší dárky na poslední chvíli. Známe to všichni, málokdo objednává dárky opravdu s předstihem. Tak si užijte Vaše výročí plnými doušky! Je to Váš den. Vaše drahá polovička bude mile překvapená. Začněte vybírat, co necháte na sklo zvěcnit. Fantazii se meze nekladou.