Spedex

Vydejte se na dovolenou na Slovensko

Léto – slunce, teplo, pohoda, relax, drinky, bazén, výlety. Myslím, že bychom mohli pokračovat. Na letní měsíce se těší nejeden z nás. Však není divu, po dlouhé zimě, která nás kolikrát ne a ne opustit. A když a nás konečně vykoukne pořádné sluníčko a my můžeme strávit venku několik hodin, aniž by nás chladno vtáhlo zpět domů, začneme snít a přemýšlet o dovolené. O několika dnech strávených v naprosté pohodě, bez pracovního stresu a ruchu všedních dní. Kam rádi jezdíte Vy? Máte nějaké oblíbené místo, kam se vracíte nebo raději každý rok vyrazíte jinam? Někam, kde to ještě neznáte a můžete poznávat nové věci a krásy.

bazénová voda

Moje srdcovka je Slovensko. Je tam prostě božsky. Už několikátý rok v řadě jezdím s rodinou na Velký Meder. Chcete pár bližších informací? Ráda Vám je poskytnu. Velký Meder je město, které se nachází na jižním Slovensku. Znáte termální prameny? Těmi je toto místo přímo vyhlášené. Termální pramen je takzvaný horký pramen. Je to speciální druh pramenu, ze kterého proudí ohřátá voda, která velice často bývá obohacená o minerální složky. Termální prameny jsou léčivé. Dokáží například léčit spoustu kožních onemocnění. Ubytování Velký Meder k dispozici je termální koupaliště s názvem Thermal Corvinus.

Žena odpočívá

Naleznete tam wellness, relaxační prostory a samozřejmě spoustu prostor ke koupání. Jak vnitřních, tak i vnějších. V blízkosti koupaliště lze najít spoustu vhodných ubytovacích zařízení. Penziony, hotely, priváty. Je jen na Vás, co si zvolíte. Ohledně komfortu v podobě stravování je to také jen a jen na Vás. I tady je možnost výběru. Je libo apartmán s vlastní kuchyňkou nebo raději dáte přednost polopenzi či full servisu – plné penzi? Tip pro Vás: Můžete si zvolit typ ubytování se vstupem na termální koupaliště v ceně. Jste rozhodnutí vyrazit se pořádně zrelaxovat a vrátit se z dovolené maximálně odpočatí?