Spedex

Sociální platformy

Vím, že v poslední době je opravdu složité začít třeba podnikat. Já jsem vždycky snila o tom, že budu podnikat. Vždycky jsem chtěla mít něco vlastního. Protože v dnešní době najít opravdu kvalitní zaměstnání, kde se nebudete nudit a kde vás to bude bavit, tak je to opravdu velice těžké. Já jsem hledala práci opravdu půl roku. Mezitím jsem sice měla některé brigády, abych se také měla, jak živit, protože peníze jsou samozřejmě potřeba. Jenomže jsem také toužila po tom, abych měla práci, která mě baví a která mě bude naplňovat. Jenomže jsem opravdu stále nic nemohla sehnat.

Tik tok se vyplatí.

U nás v městě jsou samé takové nabídky, kde bych mohla prodávat jenom jako prodavačka, a to v potravinách. Ale bohužel mně by to vůbec nebavilo. Vím, že si říkáte, že nemám být vybíravá, ale mně nejde pracovat tam, kde mě to vůbec nebaví. Proto jsem se rozhodla s kamarádkou, že budeme podnikat, protože jsme obě vyučené kadeřnice, tak to chtělo podnikání v kadeřnictví. Chtěly jsme mít samozřejmě skvělou reklamu a naše dobrá kamarádka nám doporučila reklamu na tik toku a také reklamu na Pinterestu. A o Pinterestu a tik toku jsem už slyšela, protože je to skvělá sociální platforma.

Moc ráda podnikám.

Také to má můj bratr a musím uznat, že je to opravdu skvělé, stejně tak mi to doporučil i bratr, který s tím má veliké zkušenosti. Sám bratr mi řekl, že právě tik tok bude opravdu pro reklamu ten nejlepší, protože právě na této sociální síti je opravdu mnoho lidí. A chce to opravdu kvalitní prezentaci, proto jsme se s kamarádkou rozhodly, že si uděláme skvělou reklamu na těchto dvou sociálních platformách. A to hlavně na tik toku a Pinterestu, kde se mi to opravdu hodně líbilo. Myslím si, že jde také o z kvalitní design a také o to, aby reklama byla co nejvíce vidět. I vám tohle doporučuji, protože pokud budete mít skvělou reklamu, tak zákaznice k vám jenom pohrnou. A PPC reklama na Tik Toku bude jistě úspěšná, stejně tak jako PPC reklama na pinterestu.