Spedex

Virtuální sídlo vaší společnosti

Vlastníte nějakou společnost, podnikáte, máte vlastní firmu? Pak víte, že budete potřebovat sídlo pro svou společnost. Ale ne každý vlastní fyzicky nějaké sídlo, které může mít uvedené ve všech potřebných dokumentech a rejstřících jako sídlo společnosti. To ale vůbec nevadí. Existuje velmi jednoduché řešení. V České republice existuje několik firem, které nabízejí pronájem virtuálních sídel společnosti. Například společnost Profi sídla, vám může poskytnout za dobrou cenu nabídku sídla https://www.profisidla.cz/cs/nase-sluzby/poskytnuti-sidla-firmy/a-15/.

smlouva

Co to pro vás bude znamenat, když si takové sídlo pronajmete? Získáte sídlo společnosti na prestižní adrese. Není totiž jen důležité to, že budete mít nějaké sídlo, důležité je i to, kde ho budete mít. Spousta zákazníků se při zájmu o spolupráci s firmou zajímá také o to, kde konkrétně sídlí. Proto je třeba se dívat i na to, v jakých místech vaše sídlo bude. Firma vám nabízí pronájem zejména ve větších městech České republiky, jako je Praha, Brno, Ostrava nebo i jiná krajská města. Vyberete si tedy, ať pocházíte z jakéhokoliv koutu České republiky.

zasedání

Sídlo si pronajímáte virtuálně, takže fyzicky v něm vaše firma sídlit nebude, ale přesto získáte víc, než jen pouhou adresu. V místě firmy se nachází sekretariát, který se stará o vaši příchozí poštu, kterou přebírá a archivuje, abyste si ji mohli vyzvednout. O tom, že máte příchozí poštu, vás také neprodleně informují pomocí elektronické komunikace. Zabezpečují také komunikaci a kontakt s veřejností či úřady, pokud dojde k situaci, kdy je to potřeba. Velkou výhodou je i to, že některá sídla mají k dispozici zasedací místnosti, které si můžete v případě potřeby pronajmout. Pro jednání se zákazníky bude působit lépe, pokud bude vaše jednání probíhat v místě, kde máte sídlo své firmy.