Spedex

Zipové sáčky jsou skvělá věc

Zkuste se zamyslet nad tím, v čem přepravujete menší věci třeba na dovolenou do hotelu nebo v čem některé věci doma uskladňujete. Dále pak, když posíláte balíčky přes dopravní společnosti, v čem Vám přeprava připadá nejbezpečnější? Já osobně jsem často používala například na dovolenou klasické mikrotenové sáčky na kosmetiku nebo řetízky, náramky, náušnice a podobné drobnosti. Doma tyto klasické sáčky také frčely v používání ve velkém stylu a balíčky vždy v krabičkách či krabicích. Pak jsem ale narazila na jednu úžasnou věc a říkala jsem si, proč mě to nenapadlo už dříve. Jedná se o uzavíratelný sáček. Jak už z názvu vyplývá, jde o plastový sáček, který se dá jednoduše přes malé klipy přidržením u sebe zavřít nebo díky jezdci, který funguje jako zip.

Kufr s věcmi

Stačí přejet jenom z jedné strany na druhou a sáček je prakticky uzamknutý. Ušetří to spoustu času a práce, navíc je o velice praktické, spolehlivé a bezpečné. Sáčky jsou kvalitní a pevné, takže se dají opakovaně používat. Vyberete si z různých velikostí, přesně podle toho, který se Vám na co hodí. Takže do nich jednoduše vložím šampón, uzavřu a v případě, že šampón vyteče, zavazadlo je čisté a vše se udrží v sáčku, úžasné! Doma jsem je začala využívat na sypané čaje, když třeba slíbím kamarádce, že jí přivezu můj domácí sypaný čaj, převezu ho snadno a bezpečně. Nebo nedávno jsem posílala jedné zákaznici malé korálky na navlékání pro dceru, malý sáček se zipem všechno vyřešil.

Sáček na zip

A na co by se zipové sáčky hodili právě Vám? Mohou mít opravdu všestranné využití. Vychytávky dnešního světa jsou někdy opravdu skvělé a v dnešním uspěchaném světe jsme vděční za všechno, co nám alespoň z části usnadní naše každodenní činnosti.
Nejraději bych je používala úplně na všechno, ale nohy na zem, ekologie je také důležité téma a nic se nemá přehánět.