Spedex

Jaká bude cena za sekání trávy?

Pro většinu lidí, je sekání trávy otravnou činností, která, se musí dělat v létě poměrně často. Pokud tedy neradi sekáte trávu, nebo chcete, aby váš trávník vypadal jako anglický trávník, tak od toho jsou zde firmy, které nabízejí službu sekání trávy. Pokud hledáte kvalitní firmu pro sekání trávy, můžete navštívit tyto webové stránky: https://seceni-mulcovani.cz/sekani-travy. Tato společnost nabízí pravidelné sekání trávy v Brně, Olomouci, Ostravě, Zlíně, Liberci, Praze a také po celé české republice. Váš pozemek, může být v jakémkoliv stavu, nebo jakékoliv velikosti a tato společnost se o váš trávník postará. Tuhle firmu si také můžete objednat na jednorázové sečení vysoké trávy. Tato společnost vlastní rozsáhlou techniku, která zvládne jakýkoliv terén, ale hlavně se zaměřuje na velké pozemky od 5000 metrů čtvereční.

muž, který seká trávu

S touto firmou se můžete domluvit na individuální práci. Tato firma také zajistí odvoz vzniklého zeleného bio odpadu. Sečení-mulčování.cz nabízí také sečení traktorem s mulčovačem. Tento způsob je vhodný na vysokou trávu, plevel a nálety do průměru 4 centimetrů, další výhodou mulčování je to, že posečený porost se nemusí odvážet, protože je rozdrcen na drobné kousky, tímto se snižují náklady na údržbu pozemku. Tento způsob lze také užít na svahy až se sklonem 35 stupňů. Další službou, kterou tato společnost nabízí je ruční sečení křovinořezem.

muž, který seká křovinořezem.

Tato služba je vhodná na vysokou trávu a plevel, také na obsekání kolem stromů. Tato služba je také vhodná na těžko dostupných pozemcích, kde se není možno dostat s velkou technikou. Tato společnost také nabízí sečení trávy pomocí malotraktorem a také čištění pozemku s lesní frézou, toto dokazuje, že tato společnost má opravdu rozsáhlou techniku. Pokud chcete vědět ceník této společnosti, tak můžete navštívit jejich webové stránky: https://seceni-mulcovani.cz/sekani-travy. Zde je kalkulačka, která vám vyhodnotí cenu za sekání trávy. Díky této kalkulaci, můžete zjistit, jaká bude cena za sekání trávy https://seceni-mulcovani.cz/sekani-travy. Do kalkulačky můžete také zadat město, kde se bude sekat a kalkulačka vám vypočte cenu.