Spedex

Móda mě baví

Móda tady s námi byla a vždycky bude. A například já mohu potvrdit, že móda tady je tak dlouho, snad jako lidstvo samo. Protože si jenom vezměte například to, jak se oblékali různé kmeny. Protože každý kmen má to svoje různé typické oblečení. Když třeba vezmu například indiány. Kdybyste viděli ty jejich krásné moderní kreace, všechna ta pírka a také barvy, tak by se vám to jistě všechno líbilo. Abych pravdu řekla, mně se takové výrazné barvy docela někdy líbí, ale jinak já jsem osobně veliký minimalista, takže si raději dopřávám spíše to, že mám ráda bílou barvu.

Móda je zajímavá a baví mě.

A sice moderní je v poslední době už skoro všechno, protože se říká, že módu si člověk utváří každý sám. I když Coco Chanel říká, že moderní je vždycky jenom něco, ale styl si každý člověk musí udělat sám. A to je naprostá pravda! A tady totiž vyplývá také to, že ne každý styl člověku sedí. A musím uznat, že tato návrhářka Coco Chanel má v některém ohledu vždycky pravdu. Protože ne každému vždycky sluší to, co sluší potom tomu druhému. A abych se přiznala, tak já se osobně o módu se velice zajímám a baví mě to. Jenomže ne vždycky se mi to podaří. A někdy ta móda je tak uspěchaná, že ani nestíhám sledovat módní trendy.

Móda se mění.

Tohle mě potom hodně mrzí, protože kolikrát si říkám, že i já bych chtěla sledovat módní trendy. A také se oblékat podle módních trendů, což může být vážně zábava. Jenom že ne vždycky všechno to jde. Někdy se mi dokonce také stává, že zrovna ta moderní doba se mi tak vůbec nelíbí, že si to ani nemůžu vzít na sebe. A to jsou v poslední době takové ty džíny, které jsou dole rozšířené, takové typické zvonáče. To se mi vůbec nelíbí a v tomhle ohledu s módou tedy rozhodně ne půjdu. Myslím si, že ta móda se stále opakuje, je to jako koloběh. Když mi bylo asi patnáct let, tak byly velmi populární ty zvonáče a nyní to jde zpět do módy. A to už není ani trochu můj styl.